Logo UE Logo UE

RODO

Klauzula informacyjna administratora danych

KLAUZULA INFORMACYJNA:

Administratorem Państwa danych osobowych jest InfoSEB Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 01-674), przy ul. Tczewskiej 2C lok. 132. W sprawie ochrony Państwa danych osobowych mogą Państwo skontaktować się pod powyższym adresem korespondencyjnym lub poprzez pocztę elektroniczną: rodo@infoseb.com.

Państwa dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie (ustosunkowania się do treści przesłanej korespondencji) w formie telefonicznej lub elektronicznej, w oparciu o prawnie uzasadniony interes Administratora danych, jakim jest realizacja komunikacji z nadawcami korespondencji oraz w związku z nawiązanym przez Państwa z nami kontaktem, tj. w oparciu o Państwa zgodę. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Państwu odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Państwa dane mogą być udostępniane podmiotom działającym na zlecenie Administratora danych, np. firmom świadczącym usługi informatyczne.

Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne, co oznacza, że nie jest obowiązkiem wynikającym z przepisów prawa, ale jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi.

Mają Państwo prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w razie naruszenia przez Administratora danych przepisów o ich ochronie.

Używamy plików cookie, aby zapewnić najwyższą funkcjonalność naszych stron.